Hizmetlerimiz

Teknik Destek

IRC handicap sisteminde yarışan tekneler için optimum yelken seçimi:  Yarışmayı planladığınız coğrafyaya en uygun kumaş tipi ve yelken boyutlarına karar verirken sizi doğru yönlendirelim.

Performansınızı artırmak için direk ayarı: Farklı hava ve deniz koşulları için gerekli olan direk ayarı chart Inızı birlikte oluşturalım.

Doğru aksesuar seçimi: Kullanma amacınız için  (Yarış ya da gezi) en uygun halat, makara, kilit, vs. aksesuar seçimini birlikte yapalım.

Vinç bakımı: Yelken yaparken en çok zorladığınız yardımcılarınızın bakımını güvenli ellere bırakın =)

Yelken Üretimi

  • Yarış Yelkenleri
  • Gezi Yelkenleri
  • One Design Yelkenleri

Yarış Yelkenleri (Quantum Sails & VMG Yelken )

Olağanüstü yelkenler yapmak bir şeydir, ancak meydan okumalarınızı kendimize özgü hale getirerek daha da ileri gidiyoruz. Üstün ve kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri ile sadık danışmanlar, arkadaşlar ve denizciler olarak yolun her adımında yanınızdayız.

Gezi Yelkenleri

VMG Yelken olarak, Türkiye sahillerinde hızlı, keyifli ve güvenli yelken yapabilmeniz için UV dayanımı yüksek dakron kumaşlar ve aksesuarlar kullanıp, ekonomik yelkenler üretiyoruz.

One Design Yelkenleri

One design sınıfları arasındaki önceliğimiz; aktif katılımcının en çok olduğu Optimist sınıfının sporcularına en uygun yelkenleri üretmektir. VMG Yelken olarak I.O.D.A standartları dahilinde lisanslı yarış yelkenleri üretmekteyiz. Ek olarak diğer one design sınıfları için de antrenman ve gezi yelkenleri üretmekteyiz.

Detaylar için tıklayınız…

Takım Koçluğu

  • Dümencilik Hizmeti
  • IRC Endorsed Serftifika Ölçümü

Takım Antrenörlüğü

Yeni bir ekip kurmak isteyen ya da mevcut ekibinin teknik seviyesini yükseltmek isteyen tekne sahiplerine de hizmet vermekteyiz.

İlk adımda ekibin seviyesini belirlemek için bir antrenman yapıyoruz. Ardından standart bir koy içi rotasında en çok kullanılan rüzgar üstü – rüzgar altı yarış parkurunda fark yaratacak konuların teorik açıklamalarını yapıp antrenman programlarını oluşturuyoruz.

Dümencilik Hizmeti

Hali hazırda bir yarış teknesi ve ekibi olan tekne sahipleri için yarış dümenciliği hizmeti vermekteyiz.

IRC Endorsed Serftifika Ölçümü

Irc handicap sisteminde yarışacak teknelerin yelken, arma ve tekne ölçüm işlemlerini yapmaktayız.

İletişime geçin

Beldibi Mah. Taşhan Mevkii 207 Sok. No:42 Marmaris/Muğla

+90 (530) 307 36 29
info@vmgyelken.com

Copyright © 2021 VMG Yelken